
A od kdy je možné tam prcka dávat? Já bych to nechtěla přehánět a spíš až bude držet hlavičku, kdybychom chtěli třeba na delší procházku či výlet. Díky.
Určitě bych skočila do brány k dětem (nebo jinam, kde jí maj) i s mimčem pak, a vyzkoušela si jí. Taky jsme jí chtěli a nakonec jsme vzali jiný nosítko 😀
Nosili jsme od 4 měsíců. Manduca má sice i novorozeneckou vložku, ale přece jen tam dítě nemáš tak pevně jako třeba v šátku.
Ještě mě napadá, že by si muž mohl manducu i s fugurantem/tkou u nás vyzkoušet (Ty s bříškem už asi ne) 🙂
Jinak kdybych měla možnost vybírat nosítko dnes, asi jdu do Kibi (tedy pokud by nám sedělo), je "rostoucí" a lépe použitelné i pro větší dítě
Naše nejlépe investované penízky 🙂
@jitulkabobulka To ráda slyším, všichni to chválí a někdy je to lepší než tahat kočár. 🙂
Moje řeč 🙂
@lennus no může se používat i u novorozence,já tam začala malou dávat až po 2měsících,už lepší drží hlavičku a mám tam tu novorozeneckou vložku,ona má teď období,že se kouká po okolí a pořád ji nosit na rukách se mně nechce a v postýlce jí ro chvilkama nebaví,tak jí šupnu do manducy a ona se pak usmívá a pozoruje okolí,vypadá tam spokojeně 🙂 chtěla jsem šátkovat,ale bojím se těch úvazů :-/
Já mám Ergo, a začala sem používat vlastně až v 5ti měsících, malýho to v kočárku moc nebaví, chce pozorovat. Strčim ho do Manducy a za chvíli usne a pak putuje do kočárku🙂 Je to fakt super věc......jen nevím, jak to budeme mít.dlouho, přijde mi, že z toho brzo vyroste.......
máme a moc super,malá hned usne 🙂