
@lennus no my využili maximálně, museli jsme i cvičit 15 měsíců vojtovku, to bychom se bez toho neobešli, máme v tom pleny, kosmetiku a dole oblečení, vestavěné skříně nemáme, s prostorem pro nás na oblečení je to horší, ale výhoda to mít po ruce, já se jen zohnu, nechám ruku na dítku, aby nespadlo a vše potřebné si najdu
my jsme koupili z masivu použitou za 1500
Leni mě to K smontoval na normální komodu, koupil prkýnka a je přebalovák za pár korun😉
@lennus za mě zbytečnost, přebalovala jsem v pokojíčku na zemi u topení. A to jsem byla po císařském řezu (kámošky říkaly, že po cs měly co dělat, aby se ohnuly pro mimi do postýlky), měli jsme předčasňátko narozené v zimě (mají tůze rádi telíčko), v pokojíčku na noc měla 18 stupňů, přes den 22 a zvládla to bez nachlazení. Poprvé měla rýmu až v 8 měsících, v létě 🙂 za mě tedy přebalovák nee, ale záleží na každém, na co se cítí..
Leni já budu ted jednu prodávat,máme dvě a ta v horním patře je zbytečná, přebalujeme jen dole. Nechceš jí?? Pro tebe velmi levně 🙂
My máme prebalovaci vozík na kolečkách z xxxlutz a velká spokojenost...... Můžu ho libovolně premistovat. Nezapomeň, že prebalovat je potřeba blízko vody (umytí prdelky apod.).....
za mě je to dobrá investice, využíváme už rok a půl