Rafinovaný cukr není jen nezdravý. Je mnohem nebezpečnější, než většina lidí soudí: http://www.protiproud.cz/svoboda/zdravi/alterna...
no, je to pravda, co dodat. Snad jen to, že : „Pokud si opravdu chcete dopřát stravu, která uspokojí touhu vašeho těla po minerálech, a tím nechat zmizet svou chuť na sladké, vypěstujte si své vlastní potraviny v půdě bohaté na minerály, nebo nakupujte potraviny na místním farmářském trhu. Mohou vám také prospět „superpotraviny“ nebo potravinové doplňky bohaté na minerály. Obojí má mnohem vyšší nutriční hodnotu než průmyslově zpracované potraviny, které koupíte v supermarketu.“ Je dneska nadmíru složité a málokterý pracující má na toto čas ☹ Je to smutné ☹
@sirael4 Myslím, že je to hodně v hlavě. Já teď kvůli těhot. cukrovce nesmím sladké a zvykla jsem si dobře. Občas upeču jablečný závin z celorznné mouky, je tam jen trocha rozinek a oříšků a chutná to moc dobře! A je fakt, že pokud má někdo opravdu vysokou spotřebu sladkého, tak je něco špatné a něco tělu chybí.
No, když vidím, kolik tohohle cukru je někdo schopnej dát do buchty nebo do kafe, je mi zle....:(