icon

Rafinovaný cukr není jen nezdravý. Je mnohem nebezpečnější, než většina lidí soudí: http://www.protiproud.cz/svoboda/zdravi/alterna...

avatar

No, když vidím, kolik tohohle cukru je někdo schopnej dát do buchty nebo do kafe, je mi zle....:(

12. lis 2013
avatar
lennus
autor

@bibi_du A hlavně malým dětem v podobě sladkostí!
Já dávám vždy míň, ale učím se postupně sladit agáve a jinými zdravými sirupy, které se dají koupit ve zdravé výživě.

12. lis 2013
avatar

no, je to pravda, co dodat. Snad jen to, že : „Pokud si opravdu chcete dopřát stravu, která uspokojí touhu vašeho těla po minerálech, a tím nechat zmizet svou chuť na sladké, vypěstujte si své vlastní potraviny v půdě bohaté na minerály, nebo nakupujte potraviny na místním farmářském trhu. Mohou vám také prospět „superpotraviny“ nebo potravinové doplňky bohaté na minerály. Obojí má mnohem vyšší nutriční hodnotu než průmyslově zpracované potraviny, které koupíte v supermarketu.“ Je dneska nadmíru složité a málokterý pracující má na toto čas ☹ Je to smutné ☹

12. lis 2013
avatar
lennus
autor

@sirael4 Myslím, že je to hodně v hlavě. Já teď kvůli těhot. cukrovce nesmím sladké a zvykla jsem si dobře. Občas upeču jablečný závin z celorznné mouky, je tam jen trocha rozinek a oříšků a chutná to moc dobře! A je fakt, že pokud má někdo opravdu vysokou spotřebu sladkého, tak je něco špatné a něco tělu chybí.

12. lis 2013
avatar

@lennus určitě je to v hlavě, a bohužel i v penězích 🙂

12. lis 2013