Ahoj, my jsme tam byli loni. Byla to krásná dovolená, moře tam je naaadherne! Plno rybiček, pruzracne, pořád jsme jen snorchlovali. Nekde pisek, nekde kaminky, dal v mori vetsi kameny a potom zase jen písek v hlouvce. Da se půjčit i šlapadlo a vyjet dal. Ale musite počítat s tim, ze to je velký resort s množstvím lidi. Vyber jídla uplne luxusní, několik bazenu, ten s tobogány hned u pláže. Za me doporučuji. Chtěli jsme si půjčit auto a projet si i okoli, ale na to nakonec nedošlo, protože se nam u toho moře tak líbilo, ze bylo pořád co dělat. Akorat doporučuji dodržovat čistotu rukou, mladší syn poslední den chytl střevní virózu a pak postupně i my, a nebyli jsme bohužel zdaleka jediní.
Ahoj, my jsme tam byli loni. Byla to krásná dovolená, moře tam je naaadherne! Plno rybiček, pruzracne, pořád jsme jen snorchlovali. Nekde pisek, nekde kaminky, dal v mori vetsi kameny a potom zase jen písek v hlouvce. Da se půjčit i šlapadlo a vyjet dal. Ale musite počítat s tim, ze to je velký resort s množstvím lidi. Vyber jídla uplne luxusní, několik bazenu, ten s tobogány hned u pláže. Za me doporučuji. Chtěli jsme si půjčit auto a projet si i okoli, ale na to nakonec nedošlo, protože se nam u toho moře tak líbilo, ze bylo pořád co dělat. Akorat doporučuji dodržovat čistotu rukou, mladší syn poslední den chytl střevní virózu a pak postupně i my, a nebyli jsme bohužel zdaleka jediní.