icon

Ahojky byly jste na dovolené u moře Černá Hora, konkrétně Pearl Beach resort? Líbilo se vám? Děkuji 🧡🏖️🌞

avatar

Ahoj, my jsme tam byli loni. Byla to krásná dovolená, moře tam je naaadherne! Plno rybiček, pruzracne, pořád jsme jen snorchlovali. Nekde pisek, nekde kaminky, dal v mori vetsi kameny a potom zase jen písek v hlouvce. Da se půjčit i šlapadlo a vyjet dal. Ale musite počítat s tim, ze to je velký resort s množstvím lidi. Vyber jídla uplne luxusní, několik bazenu, ten s tobogány hned u pláže. Za me doporučuji. Chtěli jsme si půjčit auto a projet si i okoli, ale na to nakonec nedošlo, protože se nam u toho moře tak líbilo, ze bylo pořád co dělat. Akorat doporučuji dodržovat čistotu rukou, mladší syn poslední den chytl střevní virózu a pak postupně i my, a nebyli jsme bohužel zdaleka jediní.

Dnes v 07:57