icon

Holky máme 4 denní holčičku , ještě jsme v porodnici , už druhý den trápí nás bříško 😓 nějaké rady nebo léky co jsou volné na prodej ?
Děkuji

avatar

To nemusi bolet brisko,protoze toho vypije opravdu velmi malicko. Muze to byt poporodni adaptace,pekne telo na telo,spolu v posteli ;)

Odpověz
9. únor 2018
avatar

Jak se to projevuje?

Odpověz
9. únor 2018
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Nic se nezkazí probiotiky Bio Gaia, jsou vhodné od narození. Mám dvojčata narozená ve 29tt a dostávali je oba už od druhého dne, pomáhaly nezralým střevům s trávením. Ale na prdíky a koliky je u čtyřdenního miminka asi ještě brzy, jak píše @fifina86, ještě toho moc nevypije a střeva se teprve osidlují bakteriemi a zvykají si na travení.

Odpověz
9. únor 2018
avatar

taky jsme to tak měli..už v porodnici brečel až se vzpínal do luku,nešlo ho utišit,brečel a brečel..zkoušela jsem v průběhu času všechno možné,ale jestli to budete mít stejně,čekají vás obě náročné časy ..malý mi brečel třeba 2 hodiny v kuse jako malé miminko,a to už jsem pak jen apaticky seděla a říkala si,že přece musí někdy přestat..může to být bříško,ale taky jen,že vás potřebuje..syn rozhodně nebyl spací,klidné miminko,ted je mu 9 měsíců a budí se v noci pořád každou chvíli,odpočinek pro mě v nedohlednu..

Odpověz
9. únor 2018
avatar

Espumisan. Dávala jsem hodně už od porodnice. Taky si musíš dávat pozor na to, co jis.

Odpověz
10. únor 2018
avatar

@vandapul zkusila jsi vysadit mléčné výrobky? aspon na 3 týdny. často to pomůže

Odpověz
10. únor 2018
avatar

zkusila..at už to byly nadýmavé potraviny nebo mléčné vyýrobky a měla jsem pocit,že to zabralo,tak to vzalo za chvíli za své a řev byl,at sem jedla,co sem jedla..někdy i manžel se mě mě po probdělé noci ptal,co si zase jedla😒..jednu dobu jsem skoro ani nic nejedla a dost jsem zhubla..zlom nastal ve 3 měs.,kdy se poprvé přetočil..na chvíli byl docela klid,ale zase spurty a zuby..to je fakt pohroma!je mu 9 měs.a já spím vsedě,protože chce být pořád u prsu a vleže kojit mi nejde..jak sem psala,odpočinek v nedohlednu😔

Odpověz
10. únor 2018