Ahoj,
Kdy prosím začít řešit přihlášení k pediatrovi?
Případně nějaký typy v okolí Prosek, Strizkov a Letňany ?😊
Dekuji
V Praze co nejdřív, já to řešila nějak po druhém screeningu a měla jsem štěstí=)
24. led 2019
V praze to chce opravdu brzo, byla jsem asi v 16tt
24. led 2019
lenula02
autorVšem moc dekuju 😊! Kdyby jste měli typ v okolí té Prahy 9 dejte vědět 😁🍀
24. led 2019
Řešila jsem v 5. měsíci těhotenství a už to byl docela problém, že měli plno 😉
24. led 2019
Na Proseku na poliklinice mi rekli, ze berou nejdriv narozeny v kvetnu.
24. led 2019
lenula02
autorMoc dekuju 🍀. Našla sem si na webu s dobrými recenzemi lékařku za rohem a napsala mi, ze miminko přijme . Tak to sem ani nečekala . Dekuju za rady . V Praze je opravdu hodně miminek a je pak problém ...
24. led 2019
Já pediatra zamluvila ve 20tt.