Holky, malá 2,5 roku, teplota 38,6 - dala sem Nurofen a do 10 minut šla hodit,, bobana,, mám ji dát ještě třeba trochu sirupu? Myslím, že se nestihl rozpustit... Jaký máte zkušenosti? Děkuji
Pokud to byl čípek a v bobku nebyl vidět, tak je to ok. Rozpouští se fakt rychle...
10. led 2022
Ano, musela bys ho najit v bobku. Ale deset minut je dlouha doba na rozpuštění 🙂
10. led 2022
lenula02
autorOmlouvám se, byl to čípek... Ale měla spíš průjem, takže trochu těžší podmínky... Ma teplotu jedou za čas a vím, že něco ji v rámci čípku vadilo, myslela sem ze to byl Paralen tak sem dala Nurofen a asi jsem se zrovna trefila... 🙈🤒
10. led 2022
doktor říkal, že 10 minut stačí, že nemám dávat jiný, aby se nepředávkovali
10. led 2022
pokud jsi dala sirup, vadi zvraceni. Takze myslim, ze ok