Fiiiha, kazdopadne uz se tesim 🙂
Juuu, uz se tesime 🙂
Dekujem.. 🙂
pane jo 😀 ještě jednou moc děkujeme 🙂
Týýjo, dobrá práce 🙂
Budeme se těšit, děkujeme 🙂
Wauw 🙂 těšíme se a děkujeme 🙂
Teda,takových dárečků.Ježíšek už teď v listopadu,paráda.Věřím,že to musela být ale fuška to nachystat a hlavně neudělat chybu.Děkujeme!

Děkuji už se těším
to sem zase neco prošvihla
tééda to je krabic 🙂
Jééé děkujeme za všechny 🙂 ... Zaujala mě ta krabice Primeros 😀 že by doživotní balík antikoncepce ? 😀 😀 jste nejlepší !
To je ale hromada🙂 uz se s dcerou moc tesime az dorazi🙂
Už se těším, a přesně jak psala paní přede mnou krabice Primeros je opravdu originální🙂)) po ránu jsme se dlouho nepobavila🙂
No páni 🙂 To jste si teda mákli 🙂
Jééééé,tak to je paráda 🙂
Tyyyyjo!!!! Klobouk dolu. Moc dekujeme!
jste vážně šikovní, moc děkujeme a těšíme se 🙂
jste moc šikovní 🙂 a my moc děkujeme ....

Jaaaa se tesiiim jak mala ☺☺☺ ktery je asi nas _❤:-*
super, těším se na ten svůj 🙂
Tak to Vám opravdu nezávidím 🙂 Musela to být fuška. Už se těšíme na balíček 🙂
tééda to je balíčků... beru všechny :D :D děkujeme moc a už se na něj těšíme
Děkujeme a těšíme se 🙂
děkuji. jdu čekat na pošťačku 🙂
Jupí, moc děkuji, mám obrovskou radost z výhry :-*
Taky moc děkujeme a budeme se tesit na balicek. ;)
Jupííííí 🙂 děkujeme!!
Je uz se tesime....😃 moc dekujeme😉
Díky 😊😊😊😊😊😊
tak dneska dorazil .. :D
Balicek dnes dorazil - presne na Tomikovy narozeniny! Takze opravdu moooc dekujeme za krasny darecek! 😊
I já mám, moc díky! 🙂
Balicek nam dnes dorazil a mame obrovskou radost😊
Dneska dorazil balíček s čaji, moc děkuji, malá už odzkoušela.
Moc dekujeme, my dneska horecky tak slonecek potesil jednou tolik 🙂
Taky uz nam dorazili vyhry mooc dekujeme ❤
Balíček dorazil! Moc a moc děkujuu!!!!!!!!
Moc a moc děkujeme. Áčka ☺☺
Hezký den, už všem vyherkyním co vyhrály balíček s příkrmy ryba výhra dorazila? Nám zatím nic ☹
@makulinecka Díky za upozornění, podívám se na to.
Dekujeme za balicek a zdravime. 🙂 E&S.
@lidka_hipp Děkuji 😉
Dobrý den, můžu se zeptat na svůj balíček? stále mi nedorazil? děkuji za info
@pavlavidenska Pavlo, dívala jsem se a nemáme od vás adresu, na kterou bychom mohli balíček doručit. Prosím, pošlete mi ji v soukromé zprávě.
Dobrý den, evidentně budu jediná, komu nic do dnešního dne nepřišlo, adresu jsem vám posílala, psaly jsme si. Nyní již týden bez reakce na mou poslední zprávu. Ozvete se mi? Děkuji.
@banditarich Díky za upozornění. Nejsem teď na koníku každý den, a tak se může stát, že se ke mně zprávy dostávají se zpožděním. Ráno budu mluvit s kolegyní, co má balíčky na starosti a zjistím, co se stalo s vaším balíčkem. Omlouvám se za nepříjemnosti.
@lidka_hipp Dobrý den, ano, jsem zvědavá, kam se zatoulal po tak dlouhé době.




teda tak to jste si vážně mákli!!! Klobouk dolu a ještě jednou děkujeme 😉