liss_durman
9. zář 2017
368 

Fáze sexu v průběhu manželství

Poznávací a líbánková fáze

To je fakt bomba. Asi všichni na to vzpomínáme jako na fázi nonstop sexuálního dobrodružství a je celkem jedno, jestli to děláte ráno, v poledne nebo uprostřed noci, na lustru, v autě, na kuchyňské lince. Prostě to jde pořád. Dost lidí má tu smůlu, že tuhle fázi ukončí prvním těhotenstvím. Ministerstvo zdravotnictví varuje: za sex budete potrestáni svými vlastními geny.

Těhotenská fáze

S neochvějnou přesností se střídají nálady „chci to tady a teď“ s: „jdu blít“ nebo: „ten obrázek jsi pověsil nakřivo, asi mě už nemiluješ, budu brečeeet“ a nakonec je vše završeno: „s velrybou nechce souložit nikdo“.

Fáze mimino

Jinak známá jako hra Kdo usne dřív? Pokud chcete mít sex, nesmíte se dostat do horizontální polohy, protože vám okamžitě spadne oko.

Fáze batole

„Dneska by to šlo“ je vaší mantrou. Bohužel „dneska“ je osmý den v týdnu. Ale důležité je, že občas se to povede. Podle všeho ano, protože se tato fáze může dost dobře uzavřít prohlášením ministarstva zdravotnictví ohledně trestu za sex. Jo, jste v tom. Zase.

Fáze dva kazišuci v akci

Přeskočme nyní opakující se těhotenskou a miminkovskou fázi, která nutně nastává, a přejděme rovnou k věci. Sex je možný jen mezi půlnocí a druhou ranní, protože zbytek dne je vždycky někdo vzhůru. Na přeskáčku usínáte, pak vás přijdou vzbudit děti.

Holografický sex

Jste machři. Umíte si ten sex už představit natolik dobře, že ho nepotřebujete ani zažívat. Ráno si vyprávíte, jak to bylo velký, významně mrkáte a říkáte, že se vám z toho sexuálního vzrušení doslova podlamují nohy. Na druhou stranu je takový sex naprosto neškodný a nehrozí, že si pořídíte dalšího kazišuka.

Nepřejte si to porušit, protože pak jsme zase u těhotenské a miminkovské fáze a můžete maximálně brečet nad tím, jak si vaše dítě krásně plácá modelínu. Pak by nastala fáze „sex už jedině v televizi“.

Čekujte taky fejsbůky: 

https://www.facebook.com/umelecvdomacnosti/

  My jsme teď ve fázi po 20 -ti letech manželství a to je teda hukot!
  9. zář 2017
  @plksv Povídej! To mě velmi zajímá. Ač mám vážné obavy, že do téhle fáze nikdy nedojdu 😃
  9. zář 2017
  @plksv mě taky ! 😃
  9. zář 2017
  @liss_durman jinak pecka článek
  9. zář 2017
  My teď 17,5roku spolu a můžu rict,že sex je naprosto úžasný. Je to jiné jak v začátku,ale je to asi lepší.😉
  9. zář 2017
  @editah222 mám to stejně,je ho sice někdy míň,ale o to intenzivnější.já jsem s manželem letos 18 let
  9. zář 2017
  @petja ano je ho méně,ale lepší😂😂 vzpomínám si jak mi v pubertě přišlo nechutné,že naši spolu mají sex a to jim bylo méně než mě teď😉
  9. zář 2017
  @editah222 kolik máte dětí a kolik ti je?
  9. zář 2017
  @petja děti 2 a za 3 roky mi bude 40.☺
  9. zář 2017
  @editah222 tak to sme na tom skoro stejně,mě bude za pár dní 38 a děti mám 3
  9. zář 2017
  @liss_durman
  @petja holky, nevím, jestli je to ta druhá míza, ale jsme jak puberťáci - pohledy,neustálé doteky - druh podle toho, jak daleko jsou děti, každodenní eroticko - sexuálně laděné sms a dál už nemůžu psát!
  9. zář 2017
  @petja
  @editah222
  @plksv Holky, co na to říct? To je prostě skvělý. Hned větší motivace toho Pažouta nezabít a vydržet to s ním ještě nějakej ten pátek 😂
  10. zář 2017