icon
35 / 400
avatar

To vypadá skvěle, co to je? Vločky s jogurtem??

3. led 2016
avatar

@lenislavka88 To je tvaroh s jahodami, cereálními lupínky a javorovým sirupem 😉

3. led 2016
avatar

@llluckaaa Dáváš javorový sirup do tvarohu? Já právě sirup našla ve spíži a přemýšlela jsem, co s ním 🙂 Vyzkouším...

12. dub 2016
avatar

@leiladelly Právě že ho dávám hlavně do tvarohu, skvěle ho ochutí a není ho potřeba moc.

13. dub 2016
avatar

@llluckaaa Díky moc za tip . Já nevěděla, nač ho použít. Dostali jsme ho od přátel z Kanady. 🙂

13. dub 2016