llluckaaa
autor@lenislavka88 To je tvaroh s jahodami, cereálními lupínky a javorovým sirupem 😉
3. led 2016
@llluckaaa Dáváš javorový sirup do tvarohu? Já právě sirup našla ve spíži a přemýšlela jsem, co s ním 🙂 Vyzkouším...
12. dub 2016
llluckaaa
autor@leiladelly Právě že ho dávám hlavně do tvarohu, skvěle ho ochutí a není ho potřeba moc.
13. dub 2016
@llluckaaa Díky moc za tip . Já nevěděla, nač ho použít. Dostali jsme ho od přátel z Kanady. 🙂
13. dub 2016

To vypadá skvěle, co to je? Vločky s jogurtem??