@llluckaaa vypadá skvěle! 🙂 Já na večeři plánuju grilované lilky a cukety s malým množstvím light mozzarelly. 🙂
@marie_anna To mám taky ráda 😵 Já si dám asi zeleninový salát s mozzarelou. Jak griluješ? Máš gril nebo v troubě?
@llluckaaa mam tu multifunkcni Whirpool Jet, ma taky funkci gril, ale toto delam na funkci crisp - rychle a intenzivni propeceni. 🙂
@llluckaaa tak to bylo moooc dobré - trochu jsem to podlila, mám alergii na tepelně neupravený lilek a brambor - takže se to opeklo i provařilo - a ta mozzarella se k tomu skvěle hodila. Ještě jsem přidala jednu červenou papriku. Snědli jsme to jen tak a úplně nás to zasytilo.
Recept bych mohla poprosit? 😉
@vendulak Z hlavy si ho nepamatuji a opsaný ho nemám, ale dělala jsem to podle Zuzky, zkus si ten recept tady najít https://www.modrykonik.cz/blog/zzuzziik/album/v...

@marie_anna Tak i u nás bylo dnes hovězí 🙂