Maďaři si klepou na čelo aneb dietní segedýnský guláš s kuřecím masem a ovesnými knedlíčky.
llluckaaa
autor@verda73 Podle Katky receptu tady http://www.skritcikuchyne.cz/2015/05/ovesne-kne...
29. kvě 2015
@llluckaaa mňam!!!
29. kvě 2015
@verda73 Podle Katky receptu tady http://www.skritcikuchyne.cz/2015/05/ovesne-kne...
@llluckaaa mňam!!!
A je to tu @pupickova @marie_anna @katyxq Další segeďák, tentokrát s pinpongáčema 😀 Nevím, čím to bylo, ale ty knedlíčky tuhé nebyly 😅 Jako byly samozřejmě tužší než klasické bílé kynuté knedlíky, ale čekala jsem teda mnohem tvrdší materiál, s tímto by se golf ani stolní tenis hrát nedal 😀