Pohanková kaše s hruškou, javorovým sirupem a dýňovými semínky
@llluckaaa Věřím, že byla dobrá. Já si dělám pohankovou kaši často 🙂
8. zář 2015
llluckaaa
autor@kristynka4 Já ji dělala poprvé. Jinak mi v jídlech ve větším množství pohanka vadí, tak jsem si myslela, že tohle bude taky ten případ. Ale kupodivu mi chutnala 🙂
8. zář 2015

Tak jsem se konečně hecla a odvážně jsem se pustila do přípravy pohankové kaše. A musím říct, že ačkoliv jsem se bála, že to bude hnus, tak to nakonec chutnalo dobře 😵