Vepřové s paprikou a buráky
Luci méně utěrky, trošku oříznout a nádhera - mě se tahle fotka více líbí
13. zář 2015
Já tomu naprosto nerozumím, takže moje rady vůbec neber v potaz ..... prostě tady se mi líbí že je vidět jídlo nejvíc, na předchozí fotce vidím hlavně ty kořenky
13. zář 2015
llluckaaa
autor@tajemna30 Ivi, já jsem ráda, že mi napíšeš svůj názor. Já to prostě zkouším a chtěla jsem nějaké hezčí fotky, kde nebude vidět jen samotný talíř s jídlem. Takže vymýšlím, co k tomu dát a jak to bude vypadat. A v tom máš naprostou pravdu - méně je někdy více, na té předchozí fotce by to bohatě stačilo jen s talířem, utěrkou, buráky a stíny. Je tam toho zbytečně moc ☹
13. zář 2015

@marie_anna Já mám ještě druhou (jednodušší) verzi toho samého jídla, ale tamta se mi líbí víc. Tohle by chtělo určitě jinak oříznout, mám tam moc utěrky a blbě řízlou petrželku ☹