Svačina - cottage na sladko
llluckaaa
autorRecept je tady http://www.jimechytre.cz/prispevky/sladky-cotta...
13. říj 2015
@llluckaaa vypadá to moc dobře, jen kdyby džem nebyl tak rozpitý v cottage. Možná i malinko světleji, ale top se mi možná jen zdá. Hezký talíř.
13. říj 2015
llluckaaa
autor@marie_anna To mělo původně vypadat jinak, plánovala jsem spirálu, ale nešla mi udělat ☹ Taky mi to přijde nějaké tmavé, a to jsem zesvětlovala :-/
13. říj 2015
@llluckaaa nevadi, priste bude lepsi. 🙂
13. říj 2015
llluckaaa
autor@marie_anna No nevím, já mám pocit, že mi to nikdy pořádně nepůjde 😅
13. říj 2015
@llluckaaa ten pocit znam, mam ho vzdy tak tyden po poslední fotce. 😀
14. říj 2015

Musím se přiznat, že když jsem poprvé slyšela, že někdo jí ke svačině cottage s ovocem, tak jsem byla hodně skeptická. Ale náhodou to chutná celkem fajn, za pokus to určitě stojí.