Ovesná kaše s borůvkami a ořechy
@llluckaaa Parádní ta přepravka!
27. únor 2016
llluckaaa
autor@marie_anna Jj, přepravka je úžasná 🙂 Dnes jsem s ní fotila znovu, tak jsem zvědavá, jak to vyjde, je to takové "vintage".
27. únor 2016
@llluckaaa No jednoznačně skvělá rekvizita na focení!
27. únor 2016

Recept jsem vložila sem http://www.jimechytre.cz/prispevky/ovesna-kase-...