@krejci1510 Já ji dělala takto včera poprvé a pochutnala jsem si 😉 Manžel toto jídlo otestuje dnes v práci na oběd, ale velké ovace nečekám, jak tam není maso, tak to pro něj není jídlo 😅
Myšlenka je od @marie_anna a já to ještě doplnila něčím zeleným 🙂
@llluckaaa Těší mě, že to chutnalo aspoň tobě 🙂
@marie_anna Aničce to chutnalo taky 😉 Ale Kačka nechtěla ani ochutnat 😅
PS: Jupí, povedlo se mi sehnat jutový pytel 😵
Luci a Aničce už žampiony taky dáváš? myslíš že i hlívu můžu dát už honzíkovi? Zrovna tu mám hlívu, a končí jí spotřeba
@tajemna30 Dávám, ale ne ve velkém množství. Ona toto jídlo dostala taky, ale vybrala jsem ty velké kusy žampiónů. Hlívu už dostala taky, ale opět ne velké množství, velké kusy jsem jí vybrala.
Zrovna hlíva je hodně zdravá houba a já bych se jí nebála dát ani dítěti, pokud z ní nebudeš dělat smaženici nebo smažit jako řízek 😉 A raději ji dávej odpoledne než večer.
@krejci1510 Recept je hotov 😉 http://www.jimechytre.cz/prispevky/pohanka-na-z...
@llluckaaa děkuju, brzy vyzkouším 🙂
Dnes to bude k večeři! Už se těším! Miluju tvé recepty!

mňam, už se těším na recept a budu muset nutně vyzkoušet 🙂