@marie_anna Už tu jeeeeee 🙂
http://www.jimechytre.cz/prispevky/dynove-kari-...
@marie_anna Líbí se ti fotka? Mně moc, to tmavé pozadí je úžasný, skvěle se na něm fotí 😵
@llluckaaa Libi, jen jsem ted propadla kouzlu posouvani do talire jinam nez do stredu (ac se mi to malokdy vkusne povede), takze bych jako jedinou zmenu provedla nejaky maly presun veci. Ale jaky, to nevim. 😀
Pozadi je naprosto perfektni!!!
@marie_anna Já toho mám nafoceno víc a tato se mi líbí nejvíc. Však víš, že mým největším problémem bývá bílá barva a neschopnost vybrat nejlepší fotku 😀
@llluckaaa jasne, ja mam taky porad stejny - v posl. dobe se se mnou tahne problem s nastavenim parametru a proto s ostrosti a taky spatne voleny rozsah zaberu plus orez. A s barvama se taky peru. Clovek by rekl, ze ho opakovane chyby pouci, ale u me to neplati. 😀

Aha, tak on tu ještě není. 🙂