llluckaaa
autor@mischalinka Asi jsi nepoznala všechny ingredience 😉 Je jich 7, sůl nepočítám.
9. srp 2019
@llluckaaa Já nesoutěžim o srdíčka, jsem u jiné fotky 😝🙂
9. srp 2019
llluckaaa
autor@mischalinka Ale já to sem nemůžu napsat, dokud to někdo neuhodne, to by nebylo ono 😀
9. srp 2019
@llluckaaa Dobře, počkám, až mi to holky vyluští 😀 👍
9. srp 2019
llluckaaa
autor@mischalinka Zkus sama, jedna surovina se mi tam pěkně zamaskovala - vidět je, ale identifikovat ji asi nebude jednoduché.
9. srp 2019
llluckaaa
autor@mischalinka Poslední surovina zůstala neodhalena, ale tobě ji prozradím - je to cottage. Tento konkrétně byl z Lidlu, částečně se tam rozpustil a udělal tu "smetanovou omáčku". Na rozdíl od jiných značek tento nebyl vůbec kyselý.
17. srp 2019
@llluckaaa Jééé, děkuju moc, já už na to uplně zapomněla 🙈
Tak už chápu, proč jsi mi dotaz na omáčku takhle odpinkla 😀
17. srp 2019

Ingredience jsem asi poznala, ale čím to máš zalité? :-O