icon
3 / 16
Dietní svačinka :-D Banánový kefír s trochou vloček a medu.
avatar

to jen smichach vlocky a kefir?

8. led 2014
avatar

@kokoska1408 Nejdřív jsem dala 250 ml kefíru, pak 50 g banánu, půl lžičky medu a 2 lžičky vloček a projela to mixérem.

8. led 2014
avatar

@llluckaaa super diky, zitra udelame

8. led 2014
avatar

Já si dělám jen banán s mlíkem a rozšlehám 🙂 vločky jsou tam navíc ne? 🙂

1. bře 2014
avatar

@berev Vločky jsou tam úmyslně, aby to byla vydatnější svačina a obsahovala i nerozpustnou vlákninu a složené sacharidy 🙂
Pro mě by byl banán s mlékem málo, měla bych brzy zase hlad.

2. bře 2014
avatar

@llluckaaa ok tak taky vyzkouším 🙂

2. bře 2014
avatar

@audreyi Nebo toto?

6. led 2015
avatar

Dnes jsem měla a bylo výborné - akorát místo kefíru podmáslí a přidala jsem ještě trošku lněného semínka a skořice. Výsledek vynikající! 🙂 Děkuji za typ!

9. led 2015
avatar

@audreyi Ta skořice je dobrý nápad, zrychluje metabolismus a tím pádem i zlepšuje hubnutí 😉

9. led 2015