Dietní svačinka :-D Banánový kefír s trochou vloček a medu.
llluckaaa
autor@kokoska1408 Nejdřív jsem dala 250 ml kefíru, pak 50 g banánu, půl lžičky medu a 2 lžičky vloček a projela to mixérem.
8. led 2014
@llluckaaa super diky, zitra udelame
8. led 2014
Já si dělám jen banán s mlíkem a rozšlehám 🙂 vločky jsou tam navíc ne? 🙂
1. bře 2014
Dnes jsem měla a bylo výborné - akorát místo kefíru podmáslí a přidala jsem ještě trošku lněného semínka a skořice. Výsledek vynikající! 🙂 Děkuji za typ!
9. led 2015

to jen smichach vlocky a kefir?