icon
111 / 405
Tak já teda nevím, vypadam jako feministka? Včera jsem se to o sobě v posilovně dozvěděla 🤔 A kromě toho se teda slyšela plno sprostých a nekorektnich vtipu 😃
avatar

Tyhle šaty ti moc sluší 👍

10. únor 2022
avatar

Punticky ❤️

10. únor 2022
avatar

Lindy bob?

10. únor 2022
avatar

Asi vi,jak vypada feministka... chytraci

10. únor 2022
avatar

Boziiii. Můžu se zeptat, kde ty uzasne satecky kupujete? Jedny jsou hezci jak druhé a moc Vam slusi.

10. únor 2022
avatar

@hadruska těsně vedle 😉 Tohle jsou Claudia od Dolly and dotty. Od Lindy mi žádné šaty, co jsem zkoušela, nesedly 😢

10. únor 2022
avatar

@gracinka7 děkuji 🙂

10. únor 2022
avatar

@mislentilka děkuji 🙂 Driv jsem si objednavala šaty z UK, po brexitu lovím vetsinou na bazarech. Ty včerejší malinove jsou bazarove Orsay.

10. únor 2022