icon

Já musím 😀

avatar
17. lis 2021
avatar

To je krásný..🤣

17. lis 2021
avatar

😂😂😂

17. lis 2021
avatar

Prvně mě napadlo, že to je celkem dobrý, ale pak jsem tu dostala regulérní záchvat smíchu, že se divím, že to spící dítě to ustálo 😀.

17. lis 2021
avatar

@eviicka Se ti nedivím. Já když si to přečetla, taky jsem dostala záchvat smíchu.

17. lis 2021