Kdo to ví, ať odpoví 🙂 Potřebovala bych vědět, jak skladovat pečené krutóny do polévky, aby zůstaly pěkně křupavé aspoň pár dní. V uzavřené nádobě? V otevřené nádobě? Nějaké tipy? Děkuji.
JA jen tak v misce na lince nebo ve spizi, neprikryte
28. říj 2015
u nás se musí skladovat vše zavřené, je tu děsný vlhko, takže stačí pár hodin a takové věci jsou nepoživatelné
28. říj 2015
já v misce na lince, ale vydrží dva dny, pak je sežere manžel a děti.....bez polívky.
1. lis 2015
...jednou vydržely výjimečně i tři, schovala jsem je na linku nahoru, miska je otevřená, křupavé fakt zůstaly.
1. lis 2015
My skladujeme třeba v nádobě od zmrzliny tzn.plast. prikryte