Kdo umíte dělat vosí hnízda? 😉 Mám recept, do kterého se přidává trocha rumu. Rum doma ale nemám, ale mám tu dvě flašky Napoleona 😀 Nebude vadit, když to zaměním?
Nebude🙂
já bych tam teda nedávala radši nic
Pokud ti chutna🙂) jinak, kdo dela pro deti, tak klidne vynechava
Ja myslim, ze to je spis pro to aroma, nez pro ten alkohol. Asi bych si nalila panaka a pustila se do hnizd
Když nemám doma rum, uvařím turka a dám tam trochu turka. 🙂
Ještě me napadlo jestli mas salko tak tam dat třeba ciste salko akorat se to bude asi blbe plnit
Napoleona bych fakt nedavala.
Na benzínkách nebo v Kauflandu mají takový ty malinký flašky, tak já bych asi koupila to, páč bez rumu by mi to tak nechutnalo 😀 a Napoleona asi néééé 😉
A nechces udelat 1 hnizdo s nim a ochutnat!
lahev rumu bych koupila,ta se neztrati...vydrzi kdyztak do pristich Vanoc 🙂 nebo z nej udelejte vajecnak 🙂
@makinamakina - no že jo 😉 Rum mi přijde jako základ domácnosti 😀
@marie_anna Jenže mně to nechutná a hnízda nejím, takže vlastně ani pořádně nevím, jak mají chutnat 😅
@llluckaaa ty jsi ale komplikovaná osobnost. 😀
No já bych napoleona teda nedávala ☺