Pekneee nase 22mesicu dnes mela kacenku se zelim a ofrnovala se.. no hranolky domaci ukusime taky 🙂 s jogurtovou zalivkou nejakou 🙂
27. srp 2015
No a cooo...my měli hranolky s kečupem 😉 😀 😀 ale ve zdravém fritáku 😉 😀 😀
27. srp 2015
llluckaaa
autor@zuzkamusilova Jáj, kačenu se zelím bych si dala 😵 Já mám v plánu zkusit celerové hranolky.
27. srp 2015
llluckaaa
autor@andelkaprdelka Taky bych dětem radši kydla kečup, ale syn mě výslovně upozornil, že je nechce s kečupem, ale s tatarkou 😀
27. srp 2015
@llluckaaa tak to u nás vůůbec nejede tatarka, ale kepuč, ten jo 😉 😀 😀
27. srp 2015
@llluckaaa celerove hranolky jsme prekorenila a byly pak nechutny.. manzel říkal že skoda kořeni.. alenchci zkusit cuketove, v trojobalu a parmazanu a osmažíme.. uvidíme..
27. srp 2015
Mně už klasická tatarka vůbec nechutná, lepší je tatarka/dip ze zakysané smetany. 🙂
27. srp 2015

Chichi taky mi ty pripalene chutnaji nejvic 🙂