Prosím, poraďte, jak se říká technice malování, kdy se dá barevný podklad, na to lepidlo a barva popraská, že to pak vypadá jako retro? Nemůžu si vzpomenout...
Taky myslím krakelování 🙂
2. kvě 2016
já to znám přes decopage (ubrouskovou techniku) a používala jsem krakelovací lak
2. kvě 2016
llluckaaa
autor@vendula_kneslova Jj, decoupage znám (resp. vím, co to je) 😉 já myslela techniku, kdy se dělají na laku praskliny. Ale je to to krakelování a jiné slovo asi není 😉
2. kvě 2016
llluckaaa
autor@pupickova @delariva @vendula_kneslova Už jsem si vzpomněla, měla jsem na mysli patinovat.
2. kvě 2016
Taky to znám jako krakelování. To je ten lak, co udělá popraskání. Patina se většinou maluje, to dělá můj manžel a je to děsně na dlouho 😀
2. kvě 2016
krakelování?