Já se trochu zlobila při plnění. 🙈 Měls jsem to asi dost tuhý.... a návod super. Budem péct a zdobit jeste jednou, jelikož už nic nezbylo. ;-D
3. pro 2016
Lucko také moc díky za sepsání podrobného návodu, snad se dílo zadaří🙂
3. pro 2016
Já se trochu zlobila při plnění. 🙈 Měls jsem to asi dost tuhý.... a návod super. Budem péct a zdobit jeste jednou, jelikož už nic nezbylo. ;-D
Lucko také moc díky za sepsání podrobného návodu, snad se dílo zadaří🙂
Dekuju za navod pro "blbce" , takhle by se mely psat i kucharky :D