To jsem takhle zase jednou byla s dětmi na kroužku a při čekání dělám Aničce "Malá, malá čičičí, fuj ty mrško kočičí." Sleduje mě asi 4letý chlapeček a říká, že to umí taky. A udělá mi "Malá, malá, malá, fuj ty mrcho stará." 😀
😀😀😀
22. lis 2015
no manžel se mi tu dusí bramboru 😀 😀
23. lis 2015
jojo, to je milé použití básničky 😉
23. lis 2015
23. lis 2015
24. lis 2015

😀 A ocenila jsi rym?