Zase potřebuji poradit 😉 Už delší dobu uvažuji o nákupu běžeckého pásu, ale...
1. bojím se, že se z něj stane věšák na prádlo
2. nevím, jaký vybrat, aby byl kvalitní a cenově dostupný - řekněme to 20 tisíc.
Takže otázky zní: Koupili jste si běžecký pás? Běháte na něm dlouhodobě? Můžete mi dát doporučení, který bych si měla koupit, nebo naopak se který bych si kupovat neměla?
Děkuji 😘
Mam tento https://www.e-sportshop.cz/tempo-20-bezecky-pas...
Pro me dostacujici. Pustim si na telefonu serial a beham u toho. Ale je spis pro mensi lidi. Mam 165cm a pro vetsi lidi si myslim, ze delka pasu by byla nedostacujici.
Znacka Housefit ma vic druhu tech pasu takze kazdy si vybere co mu vyhovuje.
Já mám placatej a dělat z něj věšák nejde😂 ale mám ho na chození.
Mám doma HouseFit Spiro 20 IRUN a jsem nadmíru spokojena.
Pokud někdo běhá a koupí si pás aby běhal za hnusného počasí tak OK, ale neznám nikoho kdo si koupil pás aby začal běhat a vydržel u toho. Promiň, že jsem ti moc neporadila.
@jana7ka já si koupila pás domu, protože jsem chtěla začít běhat. Mám ho rok a pořád mě to baví. Předtím jsem párkrát běhala venku, ale to mě neoslovilo.
@jana7ka Já o něm uvažuju proto, že venku je vítr a brzy tma, navíc venku se běh hůř časově organizuje s prací a péčí o děti, takže běžecký pás by byl alternativa, když nestihnu něco jiného. Dřív jsem chodila běhat do posilovny v obědové pauze v práci, ale po zavření posiloven se do toho nějak nemůžu zase dostat.
Běhání venku na betonu nebo asfaltu s vyhýbáním se lidem, psům a autům mě taky moc nebaví ☹
@hrosatko87 Děkuji, podívám se po něm.
📌