icon

Nějaký tip na “zdrave” cukrovinky?
Shanim něco pro děti, ideálně bez cukru apod. čím bych nahradila klasiku jako sušenky, bonbóny atak...však to znáte
Napr. je nějaký takový e-shop?

avatar

svět plodů a jejich Myx smoothie.ale leze to dost do peněz😂🤨

6. dub 2021
avatar

Koukněte na natu.cz

6. dub 2021
avatar

lepsislozeni.cz

6. dub 2021
avatar

Susene ovoce

6. dub 2021
avatar

Milujeme lyo ovoce nejvic maliny, jahody, boruvky a mango, maji tam i směs pro děti jaký h si polštářku u mw vede natu.cz

6. dub 2021
avatar

ovocne proužky, ty moje holky milujou

6. dub 2021
avatar

Naše děti mají rádi ovocné tyčinky z DM nebo Rossmanna. Jsou za cca 10 Kč, takže za cenu oplatku. Mají i zdravější sušenky, ale ty jim moc nejedou.

6. dub 2021
avatar

Ovoce sušené mrazem,ovocné šneky

6. dub 2021
avatar

Super, podívám se 🙂 děkuji

6. dub 2021
avatar

Ovocne tycinky - treba z DM

6. dub 2021