Zdravím, rychlý dotaz... bývají u dětí neštovice i v krku? Syn je ted má a chudák dost trpí...má je snad všude i v uších, očích :( nevím moc jak mu pomoc
Muzou byt vicemene kdekoliv bohuzel 🙊 neter si taky uzila
12. únor 2023
Mi máme úplně všude, starší měla i v puse, na víčkách, v uchu.. a teď roční bohužel to samý 😪
12. únor 2023
lolidolly
autorachjo... to jsem vůbec nevěděla .. no člověk se pořád učí 😖 už aby bylo po nich
12. únor 2023
Syn je mel i na intimnich partiich, bal se curat kakat ze ho to bolelo palilo... nastesti tahle nejhorsi faze trvala snad jen jeden den.
12. únor 2023
Bohužel ...syn měl totálně plnou pusu, krk..😤
12. únor 2023
Děti měly v puse a na jazyku. Špatně se jim jedlo.
12. únor 2023
Máme aktuálně v krku....