icon

Zdravím, rychlý dotaz... bývají u dětí neštovice i v krku? Syn je ted má a chudák dost trpí...má je snad všude i v uších, očích :( nevím moc jak mu pomoc

avatar

Máme aktuálně v krku....

12. únor 2023
avatar

Muzou byt vicemene kdekoliv bohuzel 🙊 neter si taky uzila

12. únor 2023
avatar

Mi máme úplně všude, starší měla i v puse, na víčkách, v uchu.. a teď roční bohužel to samý 😪

12. únor 2023
avatar

achjo... to jsem vůbec nevěděla .. no člověk se pořád učí 😖 už aby bylo po nich

12. únor 2023
avatar

Syn je mel i na intimnich partiich, bal se curat kakat ze ho to bolelo palilo... nastesti tahle nejhorsi faze trvala snad jen jeden den.

12. únor 2023
avatar

Bohužel ...syn měl totálně plnou pusu, krk..😤

12. únor 2023
avatar

Děti měly v puse a na jazyku. Špatně se jim jedlo.

12. únor 2023