Ženy, máte v kuchyni (jídelně) lino?
Přišel čas, koupit nové jídelní židle, ale bojím se docela otlaků v podlaze, dá se tomu nějak předcházet?
Do ted jsme měli takové ty houpací, které mají úplně jiné nohy, ale raději bych klasicky 4 nohy. Máte s tím zkušenost? Díky
daji se koupit na nohy takove jako silikonove boticky a neudela to nic..
Zidle s drevenyma nohama fakt otisky do lina nedelaji. To kdyz mi spadne velka poklice nebo hrnec to je jina 😅
Máme lino Tarkett, už přes deset let. Ani stůl ani židle tam prohlubně nedělají, sedačka ale ano (vše má filcové podložky). Předpokládám že cokoli co bude stát dlouhou dobu na jednom místě a bude to těžší t díry udělá, ale co stojí chvíli a pak o kousek jinde je v pohodě, to se vrátí zpět.
Máme nové lino přes 7 let, otlaky od židlí ani jiné poškození absolutně žádné. Ale hodně záleží i na vzoru, máme dekor dřeva. Na světlém by možná něco vidět bylo.
Máme lino a tonetky, pán, co nám je prodával, se ptal i na čem budou stát a přišly s filcem na nožkách.
Máme lino přes 10let a brutálně těžké židle. Žádný otlak.
Tak super, moc díky

Mame lino sest let. Neni to nejake super eno nuno lino, spis obyc a drzi. Zidle deti tahaji porad sem tam, doliky od zidli nemame.