icon

tak jsme všichni nastydlí.... kdy už dorazí sluníčko???!

avatar

dvě sluníčka máš doma🙂 a pokud jde o to na obloze, tak jsem zaslechla, že snad už o víkendu😉

18. kvě 2010
avatar
lu777
autor

týjo Evco Ty jseš už ve 30.tt??? no to je mazec!!

21. kvě 2010
avatar

jj, nějak ten čas letí😀

24. kvě 2010