zemřela moje úžasná teta... bylo jí 98 let...
upřímnou soustrast, to je smutný při tak krásným dnu ☹((
upřímnou soustrast☹
díky holky.... aspoň že zemřela v klidu... jen škoda, že to bylo v nemocnici a ne doma....byla to fakt super ženská... pořád si tu říkám, že jí nesahám ani po kotníky.... takový lidi se snad už ani neroděj, jak říká můj muž....
upřímnou soustrast, to je smutný při tak krásným dnu ☹((