Dilema... barvit si vlasy .. nebo balit darky? 🙂) oboji je potreba udelat ... zitra mam taky den, i patek... ale ale..
Jsem pro vlasy,na dárky je ještě chvíli čas 🙂
12. pro 2012
napatelj barvu,jdi balit a pak barvu smyj 😀
12. pro 2012
Vlasy si nebarvím, tak jsem pro dárky 😀
12. pro 2012
luciebx
autorkdyz ja to musim barvit na dvore.. pac naposled sem zaplacala celou koupelnu a muz z toho teda nadsenej nebyl. .a kdyz tak mrzneeeeeeeeeee...
12. pro 2012
já budu barvit o víkendu.. aby to dýl vydrželo 😀
12. pro 2012
relax , vsechno pocka 😀
12. pro 2012
obarvit si vlasy a pri pusbeni barvy zabalit darky🙂
12. pro 2012
ja ted balim darky a barvit vlasy o vikendu at jsem pod stromeckem hezka 🙂
12. pro 2012
luciebx
autorno ja mam barvu desetiminutovku.. takze u toho se nestihnu ani ohrat.. ale povim vam zensky .. barvit venku v tyhle zime.. brrrrr
12. pro 2012
vlasy...dárky počkají 🙂