Dneska slavime 3 narozeniny... boooze ten cas tak leti.... zitra vse poradne oslavime ... jen sem v duchu tajne doufala ze touhle dobou tu bude maly sourozenecek..☹ ale naladu si zkazit nenechame takze hura slavimeeeeeeeeeeeee 🙂)))) miluju te lasko moje.. jsi pro me vsim
Všechno nejlepší 🙂
holky dekujeme... za dve hodky dojdou tchanovci.. tak ja musim rychle dobalit darek.. napsat karticku.. zkulturnit se.. a jde se na to
My taky 🙂))) Přejeme vše nej, hlavně zdravíčko!
Beníkovi přeji všechno nejlepší 🙂 a posílám pozdrav z Vysočiny 😉
Benikovi vse NEJ!!!!! 😉
Beníčkovi přejeme všechno nej, nej, nej, hlavně zdravíčko 🙂
Beníčkovi všechno nejlepší a krásně to oslavte 🙂
Beníčkovi všechno nejlepší 🙂
Přeju Beníkovi krásné narozeniny, a ty si dej vínko a vše dnes vypusť z hlavy zlato!! Užijte si to! 🙂
Oslavenci vsechno nejlepsi a hlavne zdravi!
holky moocinko moc dekujeme.. jj vinko uz byloo a vlaste furt je...
Beníkovi všechno nejlepší !!! hlavně zdraví,štěstí 🙂 už je to velký kluk 🙂
Benikovi prejeme vsechno nejlepsi a at se oslava povede 😉
Beníkovi vše nej 🙂