tak jak na potvoru 16dc pozitivni ovu testik, bolest v podbrisku a hlen... a to muz je n 2 tydny pryc.. je toto mozny
spermijky prý v pohodě vydrží 48hod., takže nic není ztraceno 🙂
15. kvě 2012
kor holcici, takze jestli vcera bylo, tak to muze cyjit 😀
15. kvě 2012
vyjit samozrejme 😝
15. kvě 2012
Luci třeba se opravdu spermijky udrží držím pěstičky...
15. kvě 2012
jee az 16den? ja mysli ze jsem mela 13den-aspon myslim
15. kvě 2012
luciebx
autor@olinkavaci no uvidime..
@pajjaa no u tebe je to zvlastni a tak uvidis.. kdyz te zlobily ty testy no
15. kvě 2012
Tak to naštve.. :( Jedině, že by přijel 🙂 A třeba tam ještě něco zůstalo .-)