Jak se ti to povedlo 🙂
25. dub 2018
Juuu supr.
25. dub 2018
Parádní 🙂 cvičení? strava?
25. dub 2018
super! prosím, řekni, že to máš po čokoládě, chipsech a ležení na gauči 😀
25. dub 2018
25. dub 2018
25. dub 2018
25. dub 2018
luciechl
autorVysadila jsem z jídelníčku mleko a sladké všeobecne. Obcas si zabeham, jezdim na kole a pres zimu jsenm cvicila s Jill.
25. dub 2018
@luciebx přesně já mám to samé a kafe bez mléka si nedovedu představit
26. dub 2018
luciechl
autorHolky ja to mela taky tak a zacala jsem používat rostlinné mléko
27. dub 2018

Super👌