Prosím o radu, strašně mi otekla do rána půlka tváře od zubu. Bohužel dnes návštěva lékaře nebyla možná, i když zubařka ordinovala do 12. nemám hlídání. Manžel je v práci. Nejbližší návštěvu, bohužel až na pohotovost. Ale je nějaká možnost se toho otoků zbavit sama. Beru Nimesil. Tvář mám na dotek citlivou a horkou.
To chce fakt zubaře. Chledit i zmrzlinou, cucat led, Aescin trochu pomáhá
Takhle před víkendem tě zubař nemine, bohužel. Určitě pohotovost.
Já mám momentálně zánět dásní. Zubařka to propláchla peroxidem 3procenta a já mám vyplachování repikem a taky peroxidem. A veletol
Tam bude zánět, zubar tě nemine. Já byla včera trhat zub 😪
Babská rada je cucání hřebíčku, má antibakteriální účinky, tedy já bych cucala ten, než bych se dostala k zubaři.
Přidala bych ibalgin, je protizanetlivy
Já takhle měla zánět nervu
Silný odvar ze šalvěje a vyplachovat, případně si do něj namočit vatovy tamponek a dát k zubu. Mělo by to ulevit. Manžel měl oteklou pusu a bolely ho zuby a druhý den v pohodě
A od rána chladím a přijde mi, že to moc nepomáhá.
Jsem obrovský strašpytel. Zubaře se bojím. Když chodím ke své lékařce, vždy to rozdýchávám.