
10 / 69
4.7.10
Krásná fotka
5. črc 2010
Nádherná fotka ještě nádhernější holčičky, ať vám dělá radost!!!! 😵
5. črc 2010
to je nádhera...asi se jí zdálo o mamince 🙂
5. črc 2010
Tak to je kouzelná fotka!!!! Moc a moc gratuluji k narození Elišky!!!
12. črc 2010
krásný sladký ůsměv
23. črc 2010
to je krááááása
3. srp 2010
Krásná fotka a ještě krásnější holčička 🙂 Gratulujeme.Krásné jméno jste jí vybrali 😉
3. srp 2010
Nádherná holčička s krásným úsměvem 🙂
2. pro 2011
No ta je krásná