icon
10 / 69
4.7.10
avatar

No ta je krásná

5. črc 2010
avatar

Krásná fotka

5. črc 2010
avatar

Nádherná fotka ještě nádhernější holčičky, ať vám dělá radost!!!! 😵

5. črc 2010
avatar

to je nádhera...asi se jí zdálo o mamince 🙂

5. črc 2010
avatar

Tak to je kouzelná fotka!!!! Moc a moc gratuluji k narození Elišky!!!

12. črc 2010
avatar

krásný sladký ůsměv

23. črc 2010
avatar

to je krááááása

3. srp 2010
avatar

Krásná fotka a ještě krásnější holčička 🙂 Gratulujeme.Krásné jméno jste jí vybrali 😉

3. srp 2010
avatar

Nádherná holčička s krásným úsměvem 🙂

2. pro 2011