Ahojky mám holčičku skoro 6měsíců a sháním momentálně nositko a to mě přivedlo na modrého koníka 🙂
My máme výbornou zkušenost s Ergobaby i Tulou😁 Ergo teď budu prodávat a asi ho normálně obrecim 😍
Máme Andalu a největší spokojenost 🙂
Ahoj. Za mě doporučuji vyzkoušet různá nosítka a až pak koupit. Každému vyhovuje něco jiného. Ideálně na Facebooku vyhledat nějakou lokální skupinu o nošení dětí a jít na sraz či do krámku vyzkoušet různá nosítka
Poslala jsem ti pozvánku do skupinky 😉
Super je taky skupina na Facebooku Nosíme děti 😊
Máme Kibi a paráda...🙂 přeji šťastnou ruku při výběru
Moc děkuji za rady, koukám že každému vyhovuje něco jiného 🙂 já zatím nosím v šátku ale chtěla bych pořídit nositko, myslím že to bude jednodušší, vázání šátku je zdlohavejsi a při vázání ho valím po zemi :/
Ja mam.monilu Uni a sem spokojena