Ahojky holky nedaří se mi sehnat kadeřnici která by časala na svatbu. Prosím o radu na účesy které bych zvládla sama nebo to dopadne že si udělám drdol pychnu do něj závoj a jdu 🤣😅 Hledám v okolí Hlinska v Čechách a blízkém okolí.
@elencze to je fakt díky Hlinsko a blízké okolí.
Jestli umis francouzsky cop, tak z nej u udelat jakoze "celenku" - zacit plest za jednim uchem a doplest to k druhemu, zagumickovat no ze zbytku rozpustenych vlasu si na temeni stocit drdol (nebo ty vlasy nejdriv splest do copu a pak udelat drdol). A samozrejme napichat treba nejake kytky nebo bizuterii. Na Aliexpressu se daji sehnat krasne a decentni.
@mary.jane Jé dotoho by šel i ten závoj. A nemusela bych se modlit zda mi přijdou včas ozdoby. Díky.
@luckakratochvilova neni zac 😉
Kulma natočit vlny a věneček za mě v jednoduchosti je krása 👍
@luckakratochvilova Dej si neco svatebniho na youtubu, tam toho je. Snadne, rychle a hezke.
@luckakratochvilova koho jsi tu v okolí zkoušela oslovit? Třeba poradím 😉 kamarádka mi dávala typ na opravdu moc šikovnou holčinu z Holetína 😉
@dashyyy zkoušela jsem přímo z Hlinska na sídlišti,nádraží a školní. Pak Laštůvková, Krejčí a salón ESTA. Víc mě nenapadlo

možná napiš, kde hledáš, třeba někdo doporučí i kadeřnici.