holky, jak dlouho pred planovanym pocetim jste zacaly brat listovku? dekuji
V okamžiku, kdy jsme se rozhodli mít mimčo 😉
8. zář 2019
luj89
autorkoukam, ze jsem se vyjadrila nepresne.. Tak jinak - kdy se doporucuje nasadit listovku?
8. zář 2019
3 měsíce před
8. zář 2019
@luj89 ideálně alespoň 3 měsíce před početím
8. zář 2019
3 mesice
8. zář 2019
Měsíc jsem brala listovní, měsíc a půl Femibion, povedle se na poprvé 🙂
8. zář 2019
Nebrala sem, a povedlo se to vlastne hned 🙂
8. zář 2019
Nikdy 🙂
8. zář 2019
Já brala 3 měsíce před. 🙂
8. zář 2019
Brala jsem fertipronu,klasickou listovku vůbec.
8. zář 2019
Chtěla jsem řešit Mimi až alespoň rok po vysazení atiny.po vysazení jsem zaesic začala s fertipronou a do 5 měs přišli tehu ;D
8. zář 2019
Hned když jsme se rozhodli že chceme dítě.