Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
avatar
lujhu založila diskuzi
20. čer 2026    

Jak zmírnit reflux v těhotenství?

Ahojky trpěl někdo v těhotenství na rexlux? Já už se stím peru 2 měsíc a je to už pěkně vyčerpávající v nocí pořádně nespím pořád kašlu zakuckavam se přesto že jsem dobrala a beru omeprazol žádná změn

🤍

avatar
lujhu založila diskuzi
25. dub 2026    

Sdílení fotografií z prvního screeningu. Co čekáte?

Ahojky pochlubte se svými fotografiemi z 1 screeningu? Ráda se podívám dozvěděli ste se už co čekáte?

avatar
lujhu
8. dub 2026    

Prcek nám krásně roste 🙏🤍

Nepřijdou vám na 4tt ty čárky silné?? Bojím se aby to nebyly dvojčata 🙊😄

avatar
lujhu
Zpráva byla změněna    20. únor 2026    

Konečně 🩷 po letech snažení nám to vyšlo 🥹