Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

Jak zmírnit reflux v těhotenství?
Ahojky trpěl někdo v těhotenství na rexlux? Já už se stím peru 2 měsíc a je to už pěkně vyčerpávající v nocí pořádně nespím pořád kašlu zakuckavam se přesto že jsem dobrala a beru omeprazol žádná změn

Sdílení fotografií z prvního screeningu. Co čekáte?
Ahojky pochlubte se svými fotografiemi z 1 screeningu? Ráda se podívám dozvěděli ste se už co čekáte?



