Holky, kdo už máte stromečky postavený, rozsvicujete už teď nebo až na Štědrý den?
Zdobili jsme včera a bude nám svítit každý večer až do Vánoc 🙂
Uz ted ... ale spis proto ze jsme s manzou sami a na Stedry den budu zrejme v porodnici
Zdobit budeme zitra a samozrejme hnedka rozsvitime😉 a pak budeme svitit kazdy vecer.
Svitime porad 😆 akorat dcera je stara 16m takze z toho jeste nema rozum
Zdobit stromeček budeme 23 večer a svítit nám bude až jak půjdeme po večeři k stromečku.. Nelíbí se mi způsob ozdobit stromeček už teď a rozstvítit ho. Od mala jsme to tak měli a chci to mít i tak u nás doma .i když máme ještě malé 9 měsíční mimčo až bude starší a bude víc vnímat bude to pro ní skvěle jak uvidí stromeček a dárečky.. Už se na to těším.
@andreaslanna také nechápu,proč mají všichni nazdobeno už teď. U nás se bude zdobit 24.ráno ale poté ho schováme,aby ho malý uviděl až večer i s dárečkama 🙂 naši to tak dělali pro nás a já v tom chci určitě pokračovat ;) už se nemůžu dočkat jeho reakce 🙂
@martinulinka mám na to stejný názor 🙂 Myslela jsem že budu tady jediná co to napíše.. 🙂
@andreaslanna
@martinulinka
@andreaslanna holky, taky jsem chtela zdobit az 23 vecer, az budr mala spat. Ale jelikoz odjizdime hned 27 pryc na cely dalsi tyden a vratime se az po novem roce, tak je mi proste lito ho mit doma nazdobeny pouze 3 dny. Zvlaste kdyz stoji 7 stovek a nova barevna kombinace me taky vysla na dost penez ☹ mala ma 2 roky, tak to zas tak hrotit jeste nebudu, pristi rok uz nikam nepojedu a budeme strojit tak, jak se ma 🙂 tak to je treba muj duvod, proc mam nazdobeno uz ted
@lullaby87 Tak to je jiná situace.. To je jasné 😉
Uz ted 🙂