
49 / 228
a takhle se vyjímá v pokojíčku
lussyn
autorDěkujeme 🙂
4. kvě 2010
luss, ta "zelena" je suprova ;)
7. kvě 2010
Nádhera....
14. kvě 2010
Skvělá kombinace barev...
14. kvě 2010
Moc hezká volba barviček do pokojíčku...
15. kvě 2010
Moc hezká volba barviček do pokojíčku...
15. kvě 2010
no nádherný pokojíček, to bude mimi mooooooooooc spokojené 😵
9. črc 2010
Uzasne barvy pokojicku, chvalim 🙂