icon
49 / 228
a takhle se vyjímá v pokojíčku
avatar

Uzasne barvy pokojicku, chvalim 🙂

4. kvě 2010
avatar
lussyn
autor

Děkujeme 🙂

4. kvě 2010
avatar

luss, ta "zelena" je suprova ;)

7. kvě 2010
avatar

Nádhera....

14. kvě 2010
avatar

Skvělá kombinace barev...

14. kvě 2010
avatar

Moc hezká volba barviček do pokojíčku...

15. kvě 2010
avatar

Moc hezká volba barviček do pokojíčku...

15. kvě 2010
avatar

no nádherný pokojíček, to bude mimi mooooooooooc spokojené 😵

9. črc 2010