icon
105 / 228
lehátko už sestavené
avatar

je super.Máme to druhé..jedinné na trhu do 4 let🙂))

13. kvě 2010
avatar

Opravdu a za jakou cenu se dá už pořídit prosím.....co všechno dělá????

14. kvě 2010
avatar

Ahoj, toto lehatko je moc pekne! Mam otazku - da se dat do uplneho lehu?

16. kvě 2010
avatar

také ho máme,ale s žabičkou🙂.Malá to jako miminko milovala,ale teď má tři měsíce a už se jí tam nelíbí:D

2. zář 2012
avatar

dá se dát do lehu🙂

2. zář 2012