
209 / 228
nádhera...ostatně jako všechny fotečky,včetně pokojíčku X-)
24. srp 2010
Maminko, já tě spapám!!! 😀 krásná momentka
24. srp 2010
..krásná maminka..jak jinak než krásná dceruška :D úžasná fotka :D
24. srp 2010
Krásná fotečka 🙂
29. srp 2010
Tak kdopak první celou láskou sní toho druhého??? 😀
3. zář 2010
vám to ale sluší, holky 😉
6. zář 2010
Všechny fotky jsou krásné, ale tahle ... ta nemá chybu 😀
13. zář 2010
Vypadáte tak úžasně! Krásná maminka, krásné miminko, nádhera! A hlavně obě zdravé a šťasté, přeji vám aby to takhle krásně pokračovalo i nadále! 🙂
18. zář 2010
Krásná fotečka!