Ja peču léta tyto a všichni si berou vždy recept, můžu jen doporučit 😋😋😋
27. lis 2024
Není to o receptu, všechny jsou stejné. Nerozvalovat příliš natenko a rychle upéct při vysoké teplotě. Aby byly navrch lesklé, potřu po upečení ještě horké rozšlehaným vajíčkem.
27. lis 2024
Jakykoliv těsto na pernicky jak prepeces budou jako sutr. Jedine testo,ktere je opravdu tvrde a chce cas, je testo ze sadla.
27. lis 2024
a co je to vysoká teplota?
27. lis 2024
180-200°C
27. lis 2024
Mně láká od Kitchenette
29. lis 2024
Ja hledam pravy opak! Co nejtenci (tzn.aby to testo slo rozvalet a netrhalo se) a nejkrupavejsi (ale ne jen pripalene na uhel)!
29. lis 2024
@amenophus a nasla jsi letos takove? Hledam stejne testo 🤓
14. pro 2024
@malytlustyhroch no...neco jsem zkusila zaimprovizovat a docela to vyslo 🤣. Ale bojim se, ze to nezvladnu zreprodukovat :(
14. pro 2024


Už jsem ho sem dávala. Buclatý budou když uděláš tlustší placku a hlavně nepřepéct . Péct na více stupňů a krátce.Můžeš udělat z poloviční dávky.