icon

Mám dotaz na maminky malých princezen 🤗 Aničce jsou skoro 2 roky, má jemné vlásky, které je se jí vzadu hodně krapatí a elektrizují. Na rozčesání je musíme trochu namočit. Sepnuté je nosit nechce. Existuje nějaký šampon nebo sprej i pro takhle malé děti, aby měla vlásky hladké? 🙉

avatar

Loreal Source ma sampon a kondicioner

28. únor 2021
avatar

Pouzivam sprej na rozcesavani z DM pro deti😊

28. únor 2021
avatar

Dceri umývám hlavu Bione s arganovym olejem a mají i neomyvatelný kondicionér. Bioceska kosmetika - tuto řadu dostaneš i v Kauflandu. Mají na eshopu i detskou sadu.
Dm sprej pro děti vlasy dceři straně vysušoval a mela uplne dredate. Sice se to hezky na vlhkých rozčesalo, ale ty následky...

28. únor 2021
avatar

A čím češeš? Zkoušela jsi Tangl Teezer?

28. únor 2021
avatar
maca39
autor

@zuzurox máme klasický kartáč od oriflame

28. únor 2021
avatar
maca39
autor

@alubif Kaufland tady bohužel nikde nemáme... Zkusím někde objednat 😉

28. únor 2021
avatar
maca39
autor

@zuzurox koukala jsem na to ne na notino ale nějak nevím kterou variantu na tohle zvolit 🤷‍♀️ https://www.notino.cz/tangle-teezer/

28. únor 2021
avatar

My máme tenhle, dcerka ma jemné, ale nemáme problémy. Nemyjes moc často? Myjes třeba jen vodou nebo nějakým non toxic přípravkem? My máme Weleda mesickove mýdlo. A myju tak jednou za 10-14dni. V létě častěji.

28. únor 2021
avatar
maca39
autor

@zuzurox koupe se obden, ale šamponem myjeme tak jednou za týden. Máme dětskou niveu, občas střídám s weledou.

28. únor 2021
avatar

@maca39 Niveu bych nedávala a považuj jestli je to nutne, takhle malé dítě nemusí mít kosmetiku. Stačí fakt málo.

28. únor 2021
avatar
maca39
autor

Tak jsme pořídili teezer, sprej a šampon od avonu a musím říct že je to o dost lepší 😉

7. dub 2021