Pouzivam sprej na rozcesavani z DM pro deti😊
Dceri umývám hlavu Bione s arganovym olejem a mají i neomyvatelný kondicionér. Bioceska kosmetika - tuto řadu dostaneš i v Kauflandu. Mají na eshopu i detskou sadu.
Dm sprej pro děti vlasy dceři straně vysušoval a mela uplne dredate. Sice se to hezky na vlhkých rozčesalo, ale ty následky...
A čím češeš? Zkoušela jsi Tangl Teezer?
@zuzurox koukala jsem na to ne na notino ale nějak nevím kterou variantu na tohle zvolit 🤷♀️ https://www.notino.cz/tangle-teezer/
My máme tenhle, dcerka ma jemné, ale nemáme problémy. Nemyjes moc často? Myjes třeba jen vodou nebo nějakým non toxic přípravkem? My máme Weleda mesickove mýdlo. A myju tak jednou za 10-14dni. V létě častěji.
Tak jsme pořídili teezer, sprej a šampon od avonu a musím říct že je to o dost lepší 😉




Loreal Source ma sampon a kondicioner